FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj     
[EPIZOD 02] This

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna :: Sezon 11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlienArt
Administrator

PostWysłany: 10 Sty 2018 22:03    Temat postu: [EPIZOD 02] This Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
becia

PostWysłany: 14 Sty 2018 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak odczucia po odcinku nr2?
Powiem że u mnie są mieszane.

Plusy to na pewno:

- Ringo!!!! Laughing Super było go zobaczyć i usłyszeć (nie to co w 10 Evil or Very Mad )
- Dialogi między MiS to było coś pięknego słuchałam i zastanawiałam się czemu nie można było tak w pierwszym odcinku? Swoboda i luz na jaki mogą sobie pozwolić tylko ludzie z długim stażem znajomości.

Minusy:

- czy tylko ja odniosłam wrażenie że temat "skanowania" umysłów pasuje raczej do serialów w klimacie Matrixa?

- Udział Langlego w całym tym cyrku, na serio mam uwierzyć że taki gostek z nastawieniem mega antyrządowym zgodził się od tak po prostu? Zgoda zrobił to z miłości ale....SERIO?!

- Powrócił wątek nowej mitologi (Chris proszę cię chłopie powiedz że to kiepski żart- kolonizacja kosmosu przez garstkę bogatych gostków z kopcącym diabłem na czele?!) a09 a19

Moja ocena więc to
5/10
Powrót do góry
AlienArt
Administrator

PostWysłany: 15 Sty 2018 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Becią Smile

...i przy okazji do "minusów" dodam ten mało prawdopodobny sposób dostana się do strzeżonego budynku... Carter, Ty tak na serio?
- Przejście przez bramkę, bez żadnego sprawdzenia? Od kiedy w FBI łamie się procedury bezpieczeństwa?
- Dostanie się na sam szczyt budynku bez zauważenia? Odkąd to w pilnie strzeżonym budynku nie ma kamer i setki ochroniarzy?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna :: Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach